www.cvonline.hu

PÉK

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 929072

Megbízónk egy finompékárú gyártással foglalkozó, dinamikusan fejlődő sokorópátkai vállalat. Partnerünk a következő pozícióba keres munkatársat:

PÉK

Feladatok:
  • Kenyérféleségek, péksütemények és egyéb termékek előállítása
  • A kemencéből kikerülő termékek hűtése, csomagolása és előkészítése a tárolásra vagy kiszállításra
  • Rendezett és tiszta munkakörnyezetet fenntartása
Elvárások:
  • Pék, sütőipari vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • Finompékáru termelésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • Készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre
  • Megbízhatóság
Előny:
  • Termék és alapanyag ismeret
  • Szakirányú végzettség, képesítés
Amit kínálunk:
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Béren kívüli juttatás
  • Céges buszjárat 20 km-es körzetben
  • Útiköltség térítés
  • Igény esetén albérlet hozzájárulás
  • Rendezett, tiszta munkakörnyezet
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Sokorópátka
Kapcsolat:
Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezni szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen, valamint a 06-30/624-7730-as telefonszámon lehet.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr