www.cvonline.hu

Pék táblás

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.11.27.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1097619

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Pék táblás
Munkavégzés helye: 1173 Budapest, Pesti út 5-7.
Feladatok: Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű pékáru legyen elérhető.
Részt vesz a munkafolyamatokban a gyártástól kezdve az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást.
Rendezett és tiszta munkakörnyezetet tart fenn.
Betartja a vonatkozó törvényi előírásokat és az üzemi belső szabályokat.
Amit kérünk: pék, sütőipari vagy ezzel egyenértékű szakirányú végzettség, képesítés,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
a 3 műszakos munkarend vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
lelkes és elkötelezett hozzáállás,
készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre.
Előnyként értékeljük, ha: multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat,
pékáru-termelésben szerzett legalább 6 hónapos tapasztalat,
termék- és alapanyag-ismeret,
a HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjainak ismerete
Szükséges végzettség: Szakmunkásképző, vagy szakirányú végzettség, képesítés
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat,

Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Kezdőbér július 1-jétől, az első 6 hónapban: 141.000 Ft
Beálló bér a 7. hónaptól, ezzel értékeljük az elköteleződésed: 152.300 Ft
Területi alapú bérkiegészítés (első hónaptól kezdve): 16.000 Ft
Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.
Juttatások (próbaidő lejárta után): Nettó 12.000 Ft értékű választható csomag (Pl. Étkezési utalvány, egészségpénztár, kultúra- és sportutalvány, stb.) 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente)

Mennyi lehet a fizetésem?

Tekintsük meg a következő példát!*

Beálló alapbér (bruttó Ft/hó): 152.300 Ft
10 óra túlóra (bruttó): 8.812 Ft
+10 óra éjszakai műszakpótlék (bruttó): 11.456 Ft
+ Területi alapú bérkiegészítés (bruttó): 16.000 Ft
Összesen (Bruttó Ft/hó): 177.268 Ft
  + nettó 12.000 Ft Cafeteria

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.