www.cvonline.hu
Pék (Referenciaszám: PJ3516)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.09.
Jelentkezési határidő: 2016.12.11.
Hirdetés azonosító: 923242

Győrben működő, élelmiszeripari partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

PÉK

Feladatok:
- A sütött termékek az előírt gyártástechnológia szerinti elkészítése
- A gyártási folyamat felügyelete és irányítása (tésztakészítés, a gyártósor beállítása és felügyelete)
- A munkakörnyezet tisztán tartása
- Alapvető üzemközi ellenőrzések és mérések elvégzése
- A járulékos anyagok kezelése, elszámolása

Elvárások:
- Szakirányú középfokú végzettség (pék vagy édesipari termékgyártó)
- Releváns szakmai tapasztalat
- Fegyelmezett munkavégzés, jó munkabírás
- Nyitott szemlélet, fejlesztő hozzáállás
- Több műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatás
- Önálló, felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.