www.cvonline.hu

Pék-finompék csoportvezető

  • A hirdetés 1207 napja lejárt

Az Auchan egy 12 országban jelen lévő kereskedelmi csoport tagja. Az 1998 óta Magyarországon is jelen lévő Auchan 7000 munkatársával a magyar kereskedelmi piac vezetője.

Az Auchan a közelmúltban erősítette pozícióit azzal, hogy 7 új áruházat nyitott meg Budapesten, Debrecenben, Szegeden, Szolnokon és Miskolcon.

 Budapesti munkavégzésre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az áruosztályok megfelelő működésének biztosítása jó minőségű termékek előállításával (valamint árufeltöltés, címkézés, rendezés, tisztaság)
  • Munkatársak szakmai felügyelete, irányítása, motiválása
  • Munkabeosztások elkészítése
  • A raktár és a műhely rendben, tisztán tartásának ellenőrzése
  • A vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása
  • A termékek megfelelő minőségének napi ellenőrzése
  • Részvétel a heti leltárban
  • Higiéniai és minőségi követelmények, gyártástervek betartása

Elvárások:

  • Szakmai végzettség
  • Jó fizikai teherbíró képesség
  • Kereskedelmi érzék
  • Csapat irányításában szerzett tapasztalat előny
  • Precizitás, pontosság
  • Vezetői készségek
  • Időbeosztásbeli rugalmasság
  • Higiéniai ismeretek, fogyasztóvédelmi előírások ismerete

Mit kínálunk:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Stabil háttér, karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés
  • Jó hangulatú csapatmunka
  • Versenyképes jövedelem és prémium, különböző szociális juttatások

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben megfelel a hirdetésen támasztott feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő