www.cvonline.hu

Pék-dagasztó (alkalmi/ideiglenes munka)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 396332

BUDAPESTI partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű pékáru legyen elérhető,
  • dagasztóként vezeti és felügyeli a termelést, illetve részt vesz az összes munkafolyamatban,
  • felügyeli az áru útját az átvételtől és a gyártástól kezdve az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást,
  • rendezett és tiszta munkakörnyezetet tart fenn.
Elvárások:
  • pék végzettség,
  • pékáru-termelésben szerzett tapasztalat,
  • érvényes egészségügyi alkalmasság
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • több műszakos munkarendben,
  • hétvégi és éjszaki műszak is előfordulhat.
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, az E-mail cím megjelenítése email címre.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió