www.cvonline.hu

Pék, cukrász

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 815020
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal a IX. kerületi multinacionális partnercégünk részére keresünk pék vagy cukrász munkatársakat egyaránt, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Édesipari termékek gyártása
  • Termelő, gyári tevékenység

Elvárások:

  • Édesipari végzettség: cukrász vagy pék
  • Édesiparban szerzett tapasztalat vagy gyakorlat
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Édesiparban szerzett gyakorlat
  • Szakmai végzettség

Amit nyújtunk:

  • Szakmunkás bérezés, + műszakpótlék
  • 6 hónap után Kafetéria
  • Utazási költségtérítés

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Kategória
Élelmiszeripar