Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Pék, Cukrász, Szak- és Betanított munkás


  • A hirdetés 950 napja lejárt

P&P Pékáru Kft. munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe:

Pék, Cukrász, Szak- és Betanított munkás


Feltétel:

  • szakirányú végzettség
  • szakmai tapasztalat
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • mestervizsga
  • felsőfokú végzettség

Versenyképes jövedelem!

Munkavégzés helye Kiskunfélegyháza, munkába járás, albérlet támogatható.

A részletes, fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi központi email címre várjuk munkakör megjelölésével!

Egyéb hasonló állások Önnek
Senior .NET developer

Randstad Hungary Kft.

Nagy múltú, magyarországi rendszerintegrációval...
Budapest


Bolti árutöltő / pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet

Ezúttal siófoki élelmiszerboltban kínálunk ruga...
Somogy


Bolti árutöltő / pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet

Ezúttal siófoki élelmiszerboltban kínálunk ruga...
Somogy