www.cvonline.hu

Pék / cukrász állás Németországban

  • Az álláshirdetés frissítve 17 napja

Német pékségbe, Hannover környékén

pék / cukrász

végzettséggel rendelkező, tapasztalt és németül is beszélő szakembereket keresünk azonnali kezdéssel

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség!
  • Fizetés bruttó €8,5/óra, fizetésemelési lehetőséggel!
  • Szállás a munkaadó által biztosított 2-3 ágyas szobákban havi €250-270
  • Havi 140 órás munkaidő, túlóra vállalható
  • 24 nap szabadság

Elvárások:

  • Társalgási szintű német nyelvtudás B1-B2
  • Szakirányú végzettség és 1-2 éves tapasztalat

Feladatok:

  • Pékáruk, torták, desszertek (elő)készítése
  • Termékek minőségének, és frissességének ellenőrzése
  • Higiéniai előírások betartása
  • Leltározásban való részvétel
  • Munkakörnyezet rendben tartása
Egyéb hasonló állások Önnek
Gyorséttermi munkatárs

PROHUMAN

Magyarország egyik legismertebb gyorséttermébe ...
Budapest

Éttermi diákmunka

PROHUMAN

Józan gondolkodású, őszinte emberek változatos ...
Budapest

Kézilány

PROHUMAN

Közétkeztető partnercégünk megbízásából keresün...