www.cvonline.hu

PEDAGÓGUS ÁTKÉPZÉSI PROGRAM

  • A hirdetés 933 napja lejárt

Ha bizonytalan a jövője a pedagógus pályán vagy többre vágyik, de nem adná fel a biztosat, itt a nyári szünet, tét nélkül kipróbálhatja magát!

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. két éve sikeresen működő, kiemelt ügyfelek kiszolgálására létrehozott PRÉMIUM ÜZLETÁGA várja pályázók jelentkezését az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Részvétel a képzési rendszerben
  • Részvétel a mentori tárgyalásokon
  • Prémium és presztízs ügyfélkör kiszolgálása
  • Pénzügyi termékek értékesítése
  • Értékesítési és karriercélok elérése

 Elvárások:

  • Pedagógusi végzettség (gazdasági, matematikai előnyt jelent)
  • Tanulási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Kiváló interperszonális készségek
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Vállalkozói szemlélet

 Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Igényes, professzionális munkakörnyezet
  • Nemzetközi hátterű képzési és mentori rendszer
  • 1 éven belül vezetői előrelépés
  • Versenyképes javadalmazás (teljesítményarányos jövedelem + kezdeti kereseti támogatás)

Munkavégzés helye: Budapest

Ha szereti a kihívásokat és részese akar lenni Pedagógus átképzési programunknak, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a „PÁP” megjelöléssel az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Oktatás / Képzés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő