www.cvonline.hu

Pécsi Depó Koordinátor

  • A hirdetés 329 napja lejárt

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség, előny a logisztikai tanulmány és/vagy a raktározási szakmai tapasztalat,
  • Erős adminisztratív készség, magabiztos számítógépes ismeret, MS Office gyakorlata, különösen Excel és Outlook kezelése,
  • Irányítási, csoportvezetői tapasztalat, határozott személyiség,
  • Eredményorientált, kiválóan kommunikál, önálló munkára képes,
  • Heti váltott műszakrend vállalása (kora reggeli vagy délutáni kezdés teljes 8 h munkarendben), igazodva a napi feladatokhoz és depó nyitva tartásához,
  • Büntetetlen előélet.

Munkavégzés helye:

  • DPD Depó (Pécs, Megyeri út 64.)
Amit kínálunk:
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség;
  • Kompenzációs csomag: versenyképes fix alapbér, ezen felül teljesítményalapú bónusz, Cafeteria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, műszakpótlék, szakmai tréningek.

Feladatok:

  • Működteti és ellenőrzi a szolgáltatási területhez tartozó napi csomagszállítási tevékenységet;
  • Koordinálja a túrákhoz tartozó futárok feladatait, biztosítva a depóhoz kapcsolódó szolgáltatások színvonalának fenntartását, illetve növelését;
  • Részt vesz a beérkező küldemények szkennelési folyamataiban, amely közepesen nehéz fizikai munkát jelenthet,
  • Biztosítja a pontos, hatékony információáramlást a budapesti központ és a depó között (pl. e-mailek, leltárak, xls riportok formájában),
  • Eseti utánvét feladatok; készpénzkezelés a DPD előírásainak megfelelően.

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését legkésőbb 2016. augusztus 20-ig juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Pécsi Depó koordinátor pozícióra.

Helyek Pécs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő