www.cvonline.hu

PDM ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 1279 napja lejárt

 A jövő az lesz, amivé tesszük!

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagológép-gyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállító rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Feladatok:

  • PDM projekt-támogatás az MSK-csoporton belül történő bevezetése során
  • a PDM-rendszer további gondozása és bővítése
  • PDM-elemek módosítása az adatmodell keretében az üzleti adminisztráció szempontjából
  • a PDM-hez tartozó berendezések tervezése, megvalósítása, karbantartása és kezelése
  • PDM koncepciók létrehozása és megvalósítása
  • PDM teljesítményére vonatkozó riportok figyelemmel kísérésének és létrehozásának felügyelete, valamint a zavarok elhárítása

Elvárások:

  • informatikusi végzettség vagy IT-területen szerzett hasonló végzettség
  • többéves szakmai tapasztalat, lehetőleg PDM területen
  • analitikus és koncepcionális képességek
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • felelősségtudat
  • nagyfokú megbízhatóság
  • elkötelezettség
  • lojalitás
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül, világszerte
  • Fiatal, motivált, rugalmas csapat, pozitív munkahelyi légkör
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő kulturális értékek
  • Elvárásoknak megfelelő bérezés

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen on-line az alábbi linken keresztül.

Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

 Németország – Magyarország – Franciaország – USA – Kína

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő