www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 782668
lejárt
Tech People FEJLÉC

Hardver- és szoftvertermékek fejlesztésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalat keres többéves releváns tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi munkakörbe:

PCB / NYÁK TERVEZŐ MÉRNÖK – (DSP, FPGA)

FELADATOK:

  • Analóg RF áramkörök kapcsolási rajzainak, nyomtatott áramköri paneleinek elkészítése és dokumentálása;
  • Nagysebességű digitális áramkörök (digitalizálás, jelfeldolgozás, FPGA) kapcsolási rajzainak, nyomtatott áramköri paneleinek elkészítése és dokumentálása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, elektronika, beágyazott rendszerek, távközléstechnika területén szerzett) végzettség;
  • 5-8 éves releváns tapasztalat;
  • Beágyazott rendszerek, mikroelektronikai tapasztalat;
  • Gyakorlat CAD programok használatában;
  • FPGA (Field Programmable Gate Array), DSP tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Csapatjátékos személyiség;
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, nagyfokú terhelhetőség;
  • Precizitás, gyors problémamegoldó képesség, megbízhatóság;
  • Igény a folyamatos szakmai fejlődésre.

Munkavégzés helye: Budapest

Tech People LÁBLÉC