www.cvonline.hu

Payroll Supervisor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.01.15.

Pozíció leírása / Job description

Ha magadra ismersz:
- Több éves tapasztalatom van magyar bérszámfejtés és TB területén
- Minimum 1 éves vezetői tapasztalattal rendelkezem
- Beszélek legalább középszinten angolul
- Bérszámfejtési területen látom hosszú távú karrierem

Partnerünk, Magyarország piacvezető outsourcing társasága és számviteli szolgáltatója dinamikusan fejlődő csapatába keres Payroll Supervisor munkatársat!

Feladatok:

- Rendszeres és ad hoc elemzések, jelentések elkészítése
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás (magyar vagy angol nyelven)
- Új ügyfelek átvétele, új folyamatok és szoftverek felállítása
- Asszisztensek koordinálása, betanítása, motiválása, értékelése, munkájuk ellenőrzése
- Napi bérszámfejtési feladatok támogatása és ellenőrzése
- Jogszabály változások nyomon követése
- Bérszámfejtési és adózási kérdések megválaszolása, segítségnyújtás adó és költségtervezésben

Elvárások:

Elvárás:
- Felsőfokú végzettség
- Legalább 1 éves vezetői tapasztalat HR/pénzügyi vagy számviteli területen
- Bérszámfejtő és/vagy HR szoftver ismerete
- Magabiztos legalább középszintű angol nyelvtudás
- Magabiztos Excel tudás
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:
- Legalább 1,5-3 év bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
- Nexon (Loga) bérszámfejtő szoftver ismerete
- Tapasztalat több ügyfél/cég egyidejű kiszolgálásában

Amit kínálunk:

- Fejlődési lehetőség (későbbiekben manageri pozíció)
- Versenyképes juttatási csomag
- Modern irodai környezet
- Fiatalos csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -