www.cvonline.hu

Payroll Supervisor

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.06.23.
Jelentkezési határidő: 2016.06.30.
Hirdetés azonosító: 1031079
lejárt

Tapasztalt Payroll Supervisor kollégát keresünk bérszámfejtési területre (bérszámfejtés, TB kifizetés, kapcsolattartás és riporting) egyik multinacionális ügyfelünkhöz, budapesti munkavégzésre. Megbízónk vezető pénzügyi szolgáltató, aki meglévő csapatába keres kisebb csapat irányítására Payroll Supervisor munkatársat. Megbízónk kimagasló fizetést, fiatalos, profi csapatot és színvonalas munkakörnyezetet kínál a jelentkező Payroll Supervisornak.

A Payroll Supervisor legfontosabb feladatai:
  • Bérszámfejtési és adózási segítségnyújtás,
  • Bérszámfejtés ellenőrzése, TB kifizetések kezelése,
  • 5-6 fős csapat menedzselése, munkájuk nyomon követése,
  • Adó- és költségtervezésben való aktív részvétel,
  • Rendszeres és alkalmi elemzések készítése, riportálás,
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolat tartása,
  • Új ügyfelek átvétele, új procedúrák és szoftverek bevezetése,
  • Jogszabályok ismerete, azok változásának nyomon követése.

 Legfontosabb elvárások a Payroll Supervisor-ral szemben:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább 3-5 év munkatapasztalat bérszámfejtési területen, és ebből minimum 1 év vezetői tapasztalat HR és/vagy számviteli területen,
  • Tapasztalat HR és/vagy bérszámfejtő szoftver használatában (pl.: Nexon Loga, SAP)
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Megbízható Excel tudás,
  • Érzék a problémák felismeréséhez és megoldásához, jó kommunikációs készség.

 Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, továbbá tapasztalata, képzettsége és személyisége megfelel a leírtaknak, jelentkezzen a Link megjelenítése weboldalon.