www.cvonline.hu

Payroll Specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.06.09.

Pozíció leírása / Job description

Szeretnél egy, az európai régióban dinamikusan növekvő, számviteli szolgáltató cégnél dolgozni?
1-2 éves tapasztalatod van bérszámfejtés területén?
A Nexon program ismerősen hangzik és angolul is folyékonyan kommunikálsz?
Akkor itt a lehetőség, jelentkezz! Ügyfelünk 13. kerületi irodájába keresünk szakmailag felkészült Bérszámfejtőt.

Feladatok:

- Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása supervisor felügyelete mellett
- Adatrögzítés, illetve betöltések Nexon modulokba
- Riportok előállítása, adatszolgáltatások elkészítése
- TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
- Nexon Time és Cafeteria modul ismerete előny
- Angol és magyar nyelvű kommunikáció ügyfelekkel
- Jogszabályok nyomon követése, alkalmazása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- 1-2 éves releváns tapasztalat
- Angol középszintű nyelvtudás
- Nexon program ismerete

Amit kínálunk:

- Fiatalos, dinamikus, barátságos csapat
- Hosszútávú fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -