www.cvonline.hu

Payroll Specialist / TB Ügyintéző, bérszámfejtő

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1011317

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. Zalaegerszegi telephelye keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása
  • CSED/GYED számfejtés, határozatok meghozatala
  • Betegszabadság, Táppénz számfejtés
  • Baleseti/Uti baleseti/Üzemi baleseti táppénzek számfejtése
  • Baleseti/Utibaleseti táppénz kivizsgálása, határozatalok meghozatala
  • Balesetekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Gyerekápolási táppénz számfejtése
  • Részvétel az új belépők adatainak átvételében, TB kiskönyv vezetése, előző munkahelyek rögzítése, nyilatkozatok kitöltetése
  • Részvétel a kilépő munkavállalók elszámolásában
  • Részvétel a hóvégi, hóközi számfejtésben, ellenőrzésben
  • Adatbekérés, kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Részvétel az éves adóelszámolás bizonylatainak (M30) elkészítésében, osztásában
  • Jogszabályok változásának figyelése, naprakész ismerete
  • Napi levelezés, postázás, adminisztráció
  • Dolgozói kérések, kérdések, panaszok, reklamációk kezelése

Elvárások

  • Társadalombiztosítási ügyintéző végzettség és gyakorlat,  Bérszámfejtési végzettség/gyakorlat
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) magas szintű ismerete (angol környezetben is)
  • NEXON Bérprogram ismerete (Általános importálómodil, ÁLM Modul ismerete, SZAMFLISTA ismerete)
  • Rugalmas személyiség

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése