www.cvonline.hu

Payroll Specialist / Bérszámfejtési specialista

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.10.24.
Hirdetés azonosító: 1011315

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft.  Zalai telephelye keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Új belépők adatainak átvétele a leendő munkavállalóktól, szükséges adónyilatkozatok kitöltetése, az előző munkahelyi adóadatlapok rögzítése, személyi tasakok megnyitása, anyagok lerakása
  • Kilépő munkavállalók anyagának átvétele a HR-tól, végelszámolás elkészítése, kilépő anyagok átadása a munkavállalónak, vagy lakcímre postázása
  • Munkavállalói igény szerint a Kereseti kimutatások kiállítása, banki megkeresésre ezek leegyeztetése
  • A hóvégi, hóközi számfejtés teljeskörű , önálló összefogása, elkészítése.
  • Adatbekérés, kapcsolattartás a társosztályokkal. Adatok rögzítése, importálása, ellenőrzése, számfejtés folyamatának elvégzése, utalás-file elkészítése.
  • Cafeteria elemek kezelése, számfejtése
  • TB ügyintéző helyettesítése
  • Részvétel a Havi 08-as bevallás elkészítésében, ellenőrzésében
  • Éves adóelszámolás bizonylatainak (M30) elkészítésében való részvétel
  • Jogszabályok változásának figyelése, naprakész ismerete
  • Napi levelezés, postázás, adminisztráció
  • Dolgozói kérések, kérdések, panaszok, reklamációk kezelése

Elvárások

  • Bérszámfejtési végzettség/gyakorlat és/vagy Társadalombiztosítási ügyintéző végzettség/gyakorlat
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) magas szintű ismerete (angol környezetben is)
  • NEXON Bérprogram ismerete (Általános importálómodil, ÁLM Modul ismerete, SZAMFLISTA ismerete)
  • Rugalmas személyiség

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése