www.cvonline.hu

PAYMENT ACCOUNTANT (6696)

  • A hirdetés 931 napja lejárt

A Pannon-Work Munkaerő-kölcsönző és –közvetítő cég multinacionális megbízó partnere
számára – veresegyházi munkavégzéssel - munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Payment Accountant

Feladatok:
•Jelentések készítése a számlák állapotáról és a kifizetésekről. Riportok készítése ellenőrzésekhez, statisztikákhoz, egyéni-, csapat- és folyamat-teljesítmény méréséhez, ellenőrzésekben való részvétel, auditok támogatása
•Napi, heti, havi és ad hoc riportok készítése, Metrikák, statisztikák összeállítása
•Kifizetési jelentések futtatása integrált rendszerben, kifizetés előtti ellenőrzések, utalások különböző bankszámlákról különböző devizanemekben több entity részére
•Szállítói egyeztetések, fizetési értesítők kommunikálása a szállítók felé, szállítóinformációs rendszer kezelése, kifizetésekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása
•Várhatóan lejáró problémás számlák szállítók felé kommunikálása
•Bankadatok megfelelőségének ellenőrzése, utalással kapcsolatos problémák megoldása
•Szállítói számlák rögzítésének ellenőrzése, számlák lejárat előtti nyomon követése, egyeztetés csapaton belül és a társfunkciókkal a számlák pontos és időben történő kifizetésének biztosításához.
•Részvétel a Főkönyvi számlák egyeztetésében, zárási és előrejelzési folyamatokban, auditokban
•Számlák és egyéb dokumentumok archiválása, irattár teljes körű kezelése, számlák továbbítása

Elvárások:
•Felsőfokú pénzügyi, közgazdasági végzettség
•Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
•Legalább középfokú angol nyelvtudás
•MS Office ismerete
•Integrált vállalatirányítási rendszer (ERP) ismerete előny
•Jó kommunikációs készség
•Elemző készség, pontosság és precizitás
•Más funkciókkal való együttműködési készség

Amit kínálunk:
•Hosszú távú karrier- és fejlődési lehetőség, versenyképes fizetés egy stabil hátterű
•multinacionális vállalatnál.
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség.
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról.

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok az Örs vezér teréről és Újpest-Városközpontból
indulnak. A munkavégzés helye pár hónap után Budapest XIII. kerület lesz.)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol
nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Payment Accountant”
Érdeklődni a 06-1-381-10-48-as telefonszámon lehet.