www.cvonline.hu

Patikalátogató

  • A hirdetés 615 napja lejárt

A Celsus Kft. mely hazai vitamin, és étrend-kiegészítők gyártója és forgalmazója országszerte patikákba és gyógynövényboltokba patikalátogatót és viszonteladókat keres.

Feladatok:

  • Cégünk által forgalmazott termékek patikákban és gyógynövényboltokban való értékesítése, új termékek piaci bevezetése
  • Partnerekkel (patikák) való folyamatos kapcsolattartás
  • Termék ismertetők, tréningek tartása a patikák felé
  • Megrendelések felvétele és nyomon követése
  • Piaci változások követése
  • Kiállításokon, vásárokon cégünk képviselése

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség
  • Kiterjedt patikai-gyógynövénybolti kapcsolatrendszer (legalább 2-5 év)
  • Vállalkozói engedély/számlaképesség
  • Önállóság, jó szervezőképesség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Kitartás, motiváltság, sikerorientált személyiség
  • Érvényes B. kategória jogosítvány, saját gépjármű
  • Előnyt jelent: angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Területi kizárólagosság,
  • Tiszta magas jutalékos rendszer,
  • Bonusz, forgalomtól függő költségtérítés
  • Ingyenes tréning, képzés
  • Kiváló termékek.
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Országos/megyei szintű képviselet

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz az alábbi e-mail címen. Jelige: „Patikalátogató”