www.cvonline.hu

Patikalátogató

  • A hirdetés 725 napja lejárt

A Béres Egészségtár Kft.
fitotéka és gyógyszer nagykereskedelmi cég
patikalátogató
munkatársat
keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • legalább középfokú, végzettség, egészségügyi szakirányú vagy felsőfokú végzettség előny
  • legalább egy éves, értékesítési területen szerzett tapasztalat elvárás, nagykereskedelmi, FMCG vagy gyógyszerpiaci tapasztalat előny
  • aktív patikai kapcsolatrendszer előny
  • kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • megbízhatóság, nyíltság, jó problémamegoldó képesség
  • eredménycentrikus munkavégzés, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Feladatok:

  • partner gyógyszertárak meghatározott terv szerinti látogatása
  • az adott terület forgalmának, céljainak elérése
  • akciók, promóciók kezelése
  • szerződéskötések lebonyolítása
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • cafeteria
  • céges autó
  • tablet, mobiltelefon

A munkavégzés helye:
Régiók: É-K (1 látogató), D-K (1 látogató), É-NY (1 látogató), D-NY (1 látogató), Budapest és Pest megye (2 látogató)

Kezdés: Azonnal

A jelentkezés módja:
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével 2015. június 01-ig a megadott e-mail címre.