www.cvonline.hu

Patikalátogató

  • A hirdetés 956 napja lejárt

Európai piacon működő, magas minőségi termékeket forgalmazó gyógyszeripari vállalat értékesítő csapatának bővítéséhez

Patikalátogató kollégákat

keres az ország egész területére

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fix alapbér + bónusz
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Fiatal, dinamikus, eredményorientált csapat
  • Vállalkozói jogviszony

Amit elvárunk:

  • Patikalátogatói munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Vevőorientált gondolkodásmód
  • Problémamegoldó-és szervezőkészség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Kitűnő kommunikációs készség szóban, és írásban
  • Nagyfokú önállóság
  • Számlaképesség
  • Saját gépkocsi

Előny:

  • Kiterjedt, aktív patikai kapcsolatrendszer
  • Orvosi, gyógyszerész, vagy egészségügyi főiskolai végzettség ( nem elvárás )

Elvégzendő feladatok:

  • Étrendkiegészítők, és OTC termékek értékesítése a területen található patikákban
  • Termékek ismertetése gyógyszerészeknek, expediálóknak
  •  Kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
  • Új partnerek felkutatása
  • Termékdisztribúció javítása, fejlesztése

Munkavégzés helye: Regionális