www.cvonline.hu

Patikalátogató

  • A hirdetés 815 napja lejárt

OTC patikalátogató csapatunkba keressük a megfelelő munkatársat
Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád és Békés megyékbe.

Feladatok:

  • A társaság termékeinek ismertetése a gyógyszertárak szakmunkatársaival az adott régióban
  • Új termékek piacra való bevezetése
  • Rendelések felvétele és nyomon követése
  • Az értékesítési terv ütemszerű teljesítése
  • Termékek gyógyszertári megjelenítése
  • Versenytársak és piaci változások nyomon követése

Elvárások:

  • Üzletszerű és stratégiai gondolkodás
  • Magasfokú kommunikációs készség
  • Középfokú, vagy felsőfokú végzettség
  • Megbízhatóság, kompetens döntéshozatali képesség
  • A régió ismerete, B kategóriás gépjárművezetői engedély és tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Windows, Android, Excel, Outlook)
  • Patikalátogatói, vagy orvoslátogatói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munka stabil társaságnál
  • Kellemes munkakörnyezet
  • A pozíciót megillető juttatási csomag
  • Szolgálati gépjármű, telefon és táblagép
  • Határozott időre szóló munkaszerződés munkatársunk gyermekgondozási szabadsága alatt (20 hónap), eredményesség esetén hosszútávú perspektívával

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését és teljesíti a felsorolt elvárásokat, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű