www.cvonline.hu

Patikalátogató

  • A hirdetés 968 napja lejárt

OTC patikalátogató csapatunkba keressük a megfelelő munkatársat
Baranya, Tolna, Somogy, Zala, Vas, illetve Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megyékbe.

Feladatok:

  • A társaság termékeinek ismertetése a gyógyszertárak szakmunkatársaival az adott régióban
  • Új termékek piacra való bevezetése
  • Rendelések felvétele és nyomon követése
  • Az értékesítési terv ütemszerű teljesítése
  • Termékek gyógyszertári megjelenítése
  • Versenytársak és piaci változások nyomon követése

Elvárások:

  • Üzletszerű és stratégiai gondolkodás
  • Magasfokú kommunikációs készség
  • Középfokú, vagy felsőfokú végzettség
  • Megbízhatóság, kompetens döntéshozatali képesség
  • A régió ismerete, B kategóriás gépjárművezetői engedély és tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Windows, Android, Excel, Outlook)
  • Állandó lakhely a régióban
  • Patikalátogatói, vagy orvoslátogatói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munka stabil társaságnál
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szolgálati gépjármű, telefon és táblagép

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését és teljesíti a felsorolt elvárásokat, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Heves
Vas
Zala
Somogy
Tolna
Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő