www.cvonline.hu

PATIKALÁTOGATÓ

  • A hirdetés 316 napja lejárt

Megbizható patikalátogatókat keresünk Nyugat-Magyarország területére. A cég magas minőségű
orvostechnikai eszközök magyarországi kizárólagos képviseletét látja el.

Feladatok:

  • Az adott terület patikáinak rendszeres látogatása
  • A képviselt termékek bemutatása, értékesítése
  • Értékesítési és marketing akciók lebonyolítása
  • Munkához kapcsolódó jelentések és adminisztrációk elkészítése
  • Konkurencia-figyelés

Elvárások:

  • Lehetőség szerint patikalátogató tapasztalat az adott területen, élő kapcsolatrendszerrel
  • Windows, Office, PowerPoint ismerete
  • Jó kommunikációs készség, precíz, pontos munkavégzés
  • Magas munkabírás, proaktivitás
  • Saját autó

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Laptop, mobil telefon, gépjármű költségtérítés
  • Folyamatos továbbképzések, tréningek

Terület: Nyugat-Magyarország