www.cvonline.hu

PATIKALÁTOGATÓ

  • A hirdetés 500 napja lejárt

Nagykereskedelmi cég

Északkelet-Magyarország területére
patikalátogató

munkatársat
keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, egészségügyi szakirányú vagy felsőfokú végzettség előny;
  • legalább egy éves, értékesítési területen szerzett tapasztalat elvárás, nagykereskedelmi, FMCG vagy gyógyszerpiaci tapasztalat előny;
  • aktív patikai kapcsolatrendszer előny;
  • kiváló tárgyalási és kommunikációs készség;
  • megbízhatóság, nyíltság, jó problémamegoldó képesség;
  • eredményközpontú munkavégzés, terhelhetőség;
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Feladatok:

  • partner gyógyszertárak meghatározott terv szerinti látogatása;
  • az adott terület forgalmának, céljainak elérése;
  • akciók, promóciók kezelése;
  • szerződéskötések lebonyolítása;
  • adminisztrációs feladatok ellátása.

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony;
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem;
  • cafetéria;
  • céges autó;
  • tablet, mobiltelefon.

A munkavégzés helye:
Északkelet-Magyarország (Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar, Heves megye)

Kezdés:
Azonnal

A jelentkezés módja:
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Heves
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő