www.cvonline.hu

Patikalátogató

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1018937
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal étrendkiegészítők forgalmazásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk Patikalátogató munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Patikák látogatása,
  • Előre megbeszélt kérdések fetevése a patikusnak,
  • Rövid adminisztrációs lap kitöltése
  • Oktatáson való részvétel Budapesten 1 alkalommal

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív tagozatos hallgatói jogviszony
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Munkaidő: előre egyeztetett időpontokban, rugalmasan, a ráérésedhez igazítva

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft / meglátogatott patika
  • Általános oktatás
  • Márciusi kezdés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon keresztül, aLink megjelenítése követően.