www.cvonline.hu

Patikalátogató

  • A hirdetés 404 napja lejárt

100% magyar magántulajdonú, orvostechnikai eszközöket forgalmazó, budapesti székhelyű vállalat, munkatársat keres

munkakörbe,

Budapest, Pest megyébe.

Feladatok:

  • hosszú távú üzleti kapcsolatok kiépítése
  • kiemelt értékesítési pontok kialakítása
  • patikák, GYSE boltok eladásainak növelése
  • új, potenciális ügyfelek szerzése, disztribúció növelése
  • teljes termékpaletta és akciós ajánlatok értékesítése
  • patikai dolgozók, folyamatos képzése
  • POS eszközök kihelyezése, gondozása, nyomon követése
  • piaci információk gyűjtése

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • proaktív, ügyfélorientált szemlélet
  • kiváló konfliktuskezelő készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • 100%-os lojalitás cégünkhöz

Előny:

  • gyógyászati vagy gyógyszerészeti termékekkel szerzett min. 2 – 3 éves értékesítési tapasztalat
  • egészségügyi végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest és vonzáskörzete

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő, alkalmazotti státusz
  • Versenyképes, egyéni teljesítmény szerinti kereset
  • Cégautó, tablet, telefon
  • Napi munkát segítő IT eszköz (Scriptor) használata

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzával, motivációs levelével és fizetési igényének megjelölésével jelezzen az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő