www.cvonline.hu

Patikalátogató OTC termékvonalra

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 949732
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Patikalátogatói munkakörbe keresünk munkavállalót Dél-Budapest és Pest megye déli részére  partnercégünk megbízásából az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • új termékek bevezetése gyógyszertárakba
  • ügyfélkapcsolatok fejlesztése, új partnerkapcsolatok kiépítése;
  • gyógyszertárak rendszeres látogatása;
  • POS anyagok kihelyezése, patikai akciók végrehajtása, rendelésfelvétel;
  • termékeink forgalmának növelése;
  • értékesítés és a készletek folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • felsőfokú egészségügyi végzettség (a gyógyszer-promóciós rendeletnek megfelelően: orvos, gyógyszerész, egészségügyi főiskolai, biológus vagy vegyész végzettség) elengedhetetlen feltétel;
  • előnyt jelent a patikai látogatásban szerzett tapasztalat
  • határozott, céltudatos, siker-orientált személyiség, jó értékesítési készség;
  • megbízhatóság, nyíltság, jó problémamegoldó képesség;
  • hatékony munkavégzés;
  • kiváló kommunikációs és prezentációs képesség;
  • B - kategóriás gépjármű vezetői engedély;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

Amit kínálunk

  • változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban,
  • versenyképes jövedelem és bónusz,
  • színvonalas továbbképzési lehetőségek,
  • megbízható vállalati háttér