www.cvonline.hu
Patikalátogató (OTC termékek - Északnyugat-Magyarország)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.29.
Jelentkezési határidő: 2014.07.03.
Hirdetés azonosító: 812007
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű innovatív gyógyszeripari partnerünk megbízásából Patikalátogató munkatársat keresünk az alábbi munkavégzési területre: Komárom-Esztergom, Fejér, Veszprém megye

Fő feladatok:
- Meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése, új partnerkapcsolatok kiépítése
- Gyógyszertárak rendszeres látogatása
- Szerződéskötés, POS anyagok kihelyezése, rendelésfelvétel
- Forgalmi elvárások teljesítése, forgalom növelése
- Ügyfelek rendszeres tájékoztatása árak, promóciók és termékbevezetések tekintetében
- Partneradatbázis kezelése, frissítése
- Gyógyszerészek és védőnők látogatása
- Partnerek rendszeres szakmai tájékoztatása
- Szakmai rendezvények szervezése, látogatása

Követelmények
- Felsőfokú egészségügyi végzettség (orvos, gyógyszerész, egészségügyi főiskolai, biológus vagy vegyész végzettség)ű
- 1-3 releváns szakmai tapasztalat OTC területen szerzett patika/orvoslátogatói területen
- Releváns innovatív gyógyszeripari tapasztalat
- Határozott, céltudatos, siker-orientált személyiség, jó értékesítési készség
- Megbízhatóság, nyíltság, jó problémamegoldó képesség
- Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
- Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
- 'B' kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előny:
- Innovatív gyógyszeripari cégnél szerzett szakmai tapasztalat
- Angol nyelvtudás

Ideális lakhely: Fejér megye