www.cvonline.hu
Patikalátogató (Délnyugat-Magyarország)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.14.
Jelentkezési határidő: 2014.03.18.
Hirdetés azonosító: 756144
lejárt

(Baranya)

Pozícióleírás
Nemzetközi gyógyszeripari vállalat széles körű termékpalettával, vényköteles gyógyszerek, OTC gyógyszerek és étrend-kiegészítők, keres értékesítési csapatába Patikalátogatót délnyugat-magyarországi (Baranya, Tolna, Somogy és Zala megyék) munkavégzéssel.

Feladatok:
- Az adott területen található gyógyszertárak látogatása túraterv alapján
- Kapcsolattartás a gyógyszertár vezetőkkel és asszisztensekkel
- Folyamatos tájékoztatás a céget és a termékeket érintő újdonságokról
- Megrendelések felvétele és nyomon követése
- POS anyagok kihelyezése, ellenőrzése
- Versenytársak és a piaci változások nyomon követése
- Szakmai rendevényeken való részvétel
- Riportálás a Sales Managernek

Követelmények
- Minimum 2 év patikalátogatói tapasztalat
- Aktív kapcsolatrendszer a régió gyógyszertáraival
- Középfokú vagy felsőfokú végzettség
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- B-kategóriás jogosítvány
- Eredmény-orientált, dinamikus személyiség, vállalkozói szellem
- Vevőközpontú szemlélet
- Nagyfokú elkötelezettség, precizitás
- Kiváló kommunikációs készség
- Az angol nyelvtudás nem elvárás, de előnyt jelent

Pályázatának elküldésével automatikusan hozzájárul, hogy Ügyfelünknek továbbítsuk azt!