www.cvonline.hu

Patikalátogató Dél Magyarország területére

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén
Tolna
Tolna
Somogy

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.28.
Hirdetés azonosító: 939833

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- gyógyszertárak látogatása Kecskemét-Békéscsaba-Szeged, a másik pozíció esetében pedig Baja-Dombóvár-Székesfehérvár háromszögben
- termékek ismertetése
- rendszeres területi információk gyűjtése
- kapcsolattartás a régióban dolgozó kollégákkal és a régió vezetőjével
- rendelések felvétele, disztribúció fejlesztése
- piaci információk, konkurencia aktivitások folyamatos figyelemmel kísérése
- értékesítési akciók, promóciók szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

- 1-5 éves tapasztalat patikalátogatás területén
- előny az OTC termékekkel való tapasztalat
- egészségügyi végzettség előny, de nem feltétel
- B - kategóriás gépjármű vezetői engedély
- dinamikus és pozitív személyiség
- határozott, céltudatos, siker-orientált személyiség
- kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk:

- ismert, piacvezető és jól értékesíthető (OTC és szépségápolási) termékekkel foglalkozhatsz
- egy fiatalos, családias, összetartó közegben dolgozhatsz
- versenyképes csomagot kaphatsz (alapfizetés + bónusz)
- alkalmazotti jogviszony
- rendszeres tréningeken vehetsz részt

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a