www.cvonline.hu

Patikalátogató - Budapest

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.12.
Hirdetés azonosító: 1047712

Patikalátogatói tapasztalattal rendelkezel OTC vagy táplálékkiegészítőkkel?
Szívesen foglalkoznál merchandiser feladatokkal is?
Komplexebb feladatkörre vágysz? Kipróbálnád magad emberek koordinálásában illetve trénelésében?

Ha igen, ne habozz, jelentkezz még ma és csatlakozz sikeres, multinacionális partnerünkhoz

Feladatok:

- gyógyszertárak látogatása Budapesten és környékén
- polcképek rendezése a kiemelt patikákban
- merchandiser csapat koordinálása
- expediálók képzése, oktatása
- rendszeres területi információk gyűjtése

Elvárások:

- 3-5 éves tapasztalat patikalátogatás területén táplálékkiegészítőkkel és/vagy OTC termékekkel
- B - kategóriás gépjármű vezetői engedély
- dinamikus és pozitív személyiség
- határozott, céltudatos, siker-orientált személyiség
- kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

- sikeres multinacionális vállalat része lehetsz
- egy fiatalos, családias, összetartó közegben dolgozhatsz
- versenyképes csomagot kaphatsz (alapfizetés + bónusz)
- alkalmazotti jogviszony

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján