www.cvonline.hu

PARTNERKAPCSOLATI TERÜLETI VEZETŐ - Nyugat-Magyarország

  • A hirdetés 1120 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése oldalon.

 Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

 PARTNERKAPCSOLATI TERÜLETI VEZETŐ

Nyugat-Magyarországra

Az új munkatárs feladatai:

  • az illetékességi területéhez tartozó partneri értékesítési csatorna támogatása, partneri kör bővítése, a meglévő partneri kör irányítása, ellenőrzése, teljesítményének értékelése:
    • a meglévő partneri kapcsolatok ápolása, fejlesztése,
    • partneri szerződések, szerződésmódosítások és megállapodások előkészítése,
    • partnerektől érkező, eljárásrendre, folyamatokra, termékre irányuló javaslatok begyűjtése, feldolgozása, javaslattétel az illetékes szakterület felé,
    • a Bank magas szintű képviselete a piacon,
    • értékesítési stratégia kialakításában való aktív közreműködés.
  • a fióki dolgozók partnerekkel kapcsolatos tevékenységének ellenőrzése, támogatása:
  • a partneri tevékenység megkezdésének elősegítése a fiókban,
  • számonkérés és rendszeres konzultáció a fiók vezetőivel a partneri teljesítményről, a hatékonyság növeléséről, a partneri teljesítménytervek alakulásáról.

Az ideális jelölt:

  • felsőfokú végzettségű,
  • jelzáloghitelezésben szerzett legalább 2 éves tapasztalattal rendelkezik,
  • proaktív személyiség, aki kedveli a kihívásokat,
  • értékesítői és kommunikációs készsége kiváló, hatékonyan tud csapatban dolgozni,
  • teljesítményorientált, magabiztos megjelenésű, mobilitás jellemzi,
  • jogosítvánnyal és saját autóval rendelkezik,
  • banki, illetve pénzügyi termékek és szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Jelentkezési határidő: 2014. június 13.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Somogy
Zala
Vas
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő