x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Partnerhálózati képviselő

Medicover  Zrt.-Partnerhálózati képviselő
Hozzáadva 2012.04.28.
Hirdetés azonosító: 390301
lejárt

A Medicover Zrt. Közép-Kelet-Európa legnagyobb nemzetközi – svéd többségi tulajdonú –

magán-egészségügyi szolgáltatója és ellátásszervezője.

Folyamatosan bővülő,

sikeres magyarországi csapatunkba új munkatársat keresünk:

heti 40 órás munkakörbe

Feladat:

  • teljes körű kapcsolattartás és együttműködés az Egészség Pontokkal és egyéb szolgáltató partnerekkel
  • meglévő hálózat bővítése és fejlesztése, új szolgáltató partnerek keresésével és bevonásával a Medicover stratégiájának megfelelően
  • kondíciós tárgyalások lebonyolítása, szolgáltatói szerződések megkötése és karbantartása
  • riportok, beszámolók és prezentációk készítése
  • együttműködés a Medicover más szervezeti egységeivel
  • elszámolások, számlák kezelése
  • kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal
  • ügyfélpanaszok kezelése
  • Egészség Pontok és egyéb szolgáltató partnerek látogatása, minőségügyi és arculati ellenőrzése
  • Oktatások, megnyitók szervezése és lebonyolítása az Egészség Pontokon és egyéb szolgáltató partnereknél

Amit elvárunk:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • szolgáltatói partnerhálózat működtetésében és fejlesztésében eltöltött minimum két éves tapasztalat
  • megbízható, proaktív és önálló személyiség
  • kiváló tárgyaló és prezentációs készség
  • csapatjáték

Előnyt jelent:

  • FMCG vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos továbbképzést
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és fejlődési lehetőségét
  • Korrekt, versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Szépvölgyi Business Park

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével  kérjük, küldje az alábbiakban olvasható e-mail címre.

Budapest
Kategória
Egészségügy / Szociális ellátás, Kereskedelem / Értékesítés, Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat, Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése