www.cvonline.hu

Partner Support Coordinator

  • A hirdetés 516 napja lejárt

A VÁLLALATRÓL:

Amerikai network marketing cégünk a természet legjava, világszínvonalú táplálék-kiegészítők, innovatív kozmetikai termékek és az anyagi függetlenség lehetőségének biztosítása által hivatott Partnereinek életminőségén javítani. A cég a világ számos piacán képviselteti magát, regionális központja pedig Budapesten található, ahol csapatunkat egy tehetséges és lelkes Partner Support Coordinator kollegával szeretnénk kiegészíteni, aki ellátha a Partnereket minden szükséges információval, mely a sikeres üzletmenethez szükséges.  A pozíció szervezeteileg a Sales Support Managerhez tartozik.

FELADATOK:

  • Termékekkel, kompenzációs tervvel, programokkal kapcsolatos információk nyújtása, magyar és román nyelven érkező rendelések rögzítése, problémás szállítások esetén segítségnyújtás
  • Részmunkaidőben ügyfélszolgálati feladatok ellátása, számlák kiállítása, Partnerek kiszolgálása, fizetések kezelése
  • Marketing anyagok, prezentációk, termékcímkék, webes tartalmak fordítása román nyelvre angolról vagy magyarról
  • Közösségi média felületeken megjelenített tartalom kezelése román nyelven
  • Termékek regisztrációja a román hatóságoknál, szükséges dokumentumok és minták biztosítása
  • A romániai képzések szervezésének támogatása
  • A pozíció betöltése időnként utazással járhat

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább főiskolai/BSC diploma vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Román, magyar és angol nyelvek kiváló ismerete
  • Jó kommunikációs készség, empátia, proaktivitás
  • Microsoft Office ismerete
  • Csapatközpontú szemlélet

EGYÉB ELVÁRÁSOK, ELŐNYÖK:

  • Szerb, horvát, cseh és szlovák nyelvek ismerete előny
  • MLM szakmai tapasztalat és tudás előny

Kizárólag az elvárásoknak megfelelő jelöltek kaphatnak meghívást személyes interjúra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Magyar, Román