www.cvonline.hu

Part time Payroll

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.08.15.
Hirdetés azonosító: 946143

Multinacionális partnerünk dinamikusan bővülő debreceni irodájába keresünk Bérszámfejtőt heti 20 órában.

Feladatok:

- Bérjegyzék készítése/ ellenőrzése/ nyomon követése
- Bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdések/ kérések megválaszolása
- Cafeteria nyilatkoztatás nyomon követése/ ellenőrzése
- Belépő/ Kilépő dolgozók bérszámfejtéséhez szükséges anyagok összeállítása
- Szabadság nyilvántartások ellenőrzése/ nyomon követése
- Számfejtéssel kapcsolatos információk biztosítása
- Heti fogadóórákon való elérhetőség - bérjegyzék magyarázat ha szükséges

Elvárások:

- Minimum 2-3 éves multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat
- Erős középszintű angol nyelvtudás
- Releváns végzettség (főiskolai/egyetemi/Bérszámfejtő-TB ügyintézői)
- Customer fókusz
- Precizitás
- Kezdeményező-készség
- Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Multinacionális, dinamikus környezet
- Versenyképes jövedelem
- Stabil vállalati háttér
- Hosszú távú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a