www.cvonline.hu

Part-time Croatian AND Slovenian speaking administrator

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.07.19.
Hirdetés azonosító: 822119

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- Supporting customer service agents with back-office functions
- Providing support in all areas
- Preparing reports
- Being responsible for administrative tasks

Elvárások:

- Fluent Croatian+Slovenian and intermediate English is a MUST
- Service oriented attitude
- Analytical and strategic thinking with a hands-on mentality

Amit kínálunk:

- Friendly, multicultural work environment
- Competitive salary and benefits
- Opportunity of using and strengthen language skills

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a