www.cvonline.hu
Paraméterező fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 896554
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • SQL, XML nyelven történő paraméterezés és programozás a vállalat keretrendszerében

  • Megfelelő dokumentációk elkészítése

  • Tesztelésben való részvétel

  • Ügyféligények értelmezése, megvalósítása

  • (Rövid idő után) 1-2 ember irányítása projektben
  • Elvárások

  • MS SQL adatbázis kezelő, SQL programozás (magas) szintű ismerete

  • Bármilyen programnyelvben jártasság!

  • Minimum 3 év gyakorlattal rendelkezik

  • Nyitott az új technológiák megismerése iránt

  • Képes munkáját konstruktívan és nagyfokú önállósággal, de a többi csapattaggal együttműködve végezni

  • Előnyök

  • Legalább középfokú és beszédképes angol nyelvismerettel rendelkezik

  • Gyors tanulási képesség

  • Magas terhelhetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió