www.cvonline.hu
Paraméterező fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 851779
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • SQL, XML nyelven történő paraméterezés és programozás a vállalat keretrendszerében
  • Megfelelő dokumentációk elkészítése
  • Tesztelésben való részvétel
  • Ügyféligények értelmezése, megvalósítása
  • (Rövid idő után) 1-2 ember irányítása projektben

Elvárások:

  • MS SQL adatbázis kezelő, SQL programozás (magas) szintű ismerete
  • Bármilyen programnyelvben jártasság!
  • Minimum 3 év gyakorlattal rendelkezik
  • Nyitott az új technológiák megismerése iránt
  • Képes munkáját konstruktívan és nagyfokú önállósággal, de a többi csapattaggal együttműködve végezni

Előnyök:

  • Legalább középfokú és beszédképes angol nyelvismerettel rendelkezik
  • Gyors tanulási képesség
  • Magas terhelhetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió