www.cvonline.hu

Papíripari stancoló gépzekező

  • A hirdetés 437 napja lejárt

Karton- és dobozgyártással foglalkozó partner cégünk keres munkatársat Papíripari stancoló gépkezelő pozícióba

Feladatok

  • Gyártó berendezések kezelése, felügyelete, a berendezések optimális kihasználása vagy rendelkezésre bocsátásának biztosítása
  • Gépek, illetve magazinok és adagolók adagolása, kész alkatrészek, részegységek és/vagy termékek elvitele, szükség szerinti csomagolása
  • Meghatározott és rutinszerű működési zavarok megszüntetése, továbbá a hibák fajtája és gyakorisága szerinti dokumentálása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi vagy több éves szakmai tapasztalat),
  • Jó fizikai állóképesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Minimum 1-2 év releváns tapasztalat
  • B1-es méretű stancoló gépkezelés

Amit megbízónk kínál

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria és bónusz

Munkavégzés helye: XXII. kerület

Munkavégzés ideje: 06:00 - 14:00

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés