www.cvonline.hu

Papíripari Fejlesztő Specialista

  • A hirdetés 607 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

GYÁRTÁSI ÉS FEJLESZTÉSI TEVÉKENYSÉGET FOLYTATÓ,  AUTÓIPARNAK IS BESZÁLLÍTÓ VÁLLALAT RÉSZÉRE KERESÜNK SZAKEMBERT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Pozíció leírása:

  • Papírfejlesztői feladatok ellátása
  • Átveszi és megtervezi a munkafolyamatokat
  • Előkészíti a gyártási és/vagy vizsgálati munkafolyamatot
  • Előkészíti, előkészítteti a munkavégzéshez szükséges alapanyagokat
  • Fejlesztési irányokra javaslattétel a gyárigazgató részére
  • Mintát vesz a minőségellenőrzéshez
  • Dokumentációs feladatok elvégzése
  • Munkavédelmi eszközök meglétének és használhatóságának ellenőrzése
  • Oktatásokon és tréningeken részvétel
  • Oktatások tartása a gyárban dolgozók részére
  • Hazai és nemzetközi szabványokat, műszaki dokumentációkat elkészíti
  • Használja az érvényes géprajzi ábrázolás szabványait
  • Papíripari termékek minőségellenőrző vizsgálatának elvégzése
  • Szennyvízkezelésnél javaslatok tétele
  • Ismeri a papírgyártás előkészítő lépéseit
  • Papíripari anyagvizsgálatok elvégzése
  • Szakszerű információk szolgáltatása az adott termékről
  • Kapcsolattartás a fejlesztésben érintett vezetőkkel

Követelmények:

  • Papíripari tapasztalat technológusi vagy mérnöki pozícióban
  • Fejlesztési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Kreatív gondolkodásmód, "szárnyaló fantázia"
  • Képesség az önálló munkára, magas önmotivációs szint

Munkavégzés helye:

Ny-Dunántúl (a pontos helyszínnel kapcsolatban egyeztetünk Önnel, ha megírja nekünk, hogy honnan járna be)

Amit ügyfelünk kínál:

  • Motiváló, versenyképes bérezés
  • Albérleti hozzájárulás (ha valaki miattuk költözik a környékre)
  • Felelősségteljes, nemzetközi kitekintésre is lehetőséget adó pozíció
  • Stabil háttér
Helyek Pest
Budapest
Fejér
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő