www.cvonline.hu

Papíripari Fejlesztő Specialista

  • A hirdetés 599 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

GYÁRTÁSI ÉS FEJLESZTÉSI TEVÉKENYSÉGET FOLYTATÓ,  AUTÓIPARNAK IS BESZÁLLÍTÓ VÁLLALAT RÉSZÉRE KERESÜNK SZAKEMBERT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Pozíció leírása:

Papírfejlesztői feladatok ellátása
Átveszi és megtervezi a munkafolyamatokat
Előkészíti a gyártási és/vagy vizsgálati munkafolyamatot
Előkészíti, előkészítteti a munkavégzéshez szükséges alapanyagokat
Fejlesztési irányokra javaslattétel a gyárigazgató részére
Mintát vesz a minőségellenőrzéshez
Dokumentációs feladatok elvégzése
Munkavédelmi eszközök meglétének és használhatóságának ellenőrzése
Oktatásokon és tréningeken részvétel
Oktatások tartása a gyárban dolgozók részére
Hazai és nemzetközi szabványokat, műszaki dokumentációkat elkészíti
Használja az érvényes géprajzi ábrázolás szabványait
Papíripari termékek minőségellenőrző vizsgálatának elvégzése
Szennyvízkezelésnél javaslatok tétele
Ismeri a papírgyártás előkészítő lépéseit
Papíripari anyagvizsgálatok elvégzése
Szakszerű információk szolgáltatása az adott termékről
Kapcsolattartás a fejlesztésben érintett vezetőkkel

Követelmények:

Papíripari tapasztalat technológusi vagy mérnöki pozícióban
Fejlesztési tapasztalat
Angol nyelvtudás
Kreatív gondolkodásmód, "szárnyaló fantázia"
Képesség az önálló munkára, magas önmotivációs szint

Munkavégzés helye:

Ny-Dunántúl (a pontos helyszínnel kapcsolatban egyeztetünk Önnel, ha megírja nekünk, hogy honnan járna be)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló, versenyképes bérezés
Albérleti hozzájárulás (ha valaki miattuk költözik a környékre)
Felelősségteljes, nemzetközi kitekintésre is lehetőséget adó pozíció
Stabil háttér

Helyek Győr
Tata
Székesfehérvár
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola