www.cvonline.hu

Panaszkezelő munkatárs

  • A hirdetés 709 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére keresünk

koordinátort

fogyasztói panaszok kezelésére

részmunkaidőben, napi 4 órában

Feladat:

  • Beérkező fogyasztói panaszok kezelése telefonon és e-mailen
  • Standard válaszok alapján válaszadás
  • Kapcsolattartás a jog a vállalati kapcsolatok és a marketing osztállyal
  • Panaszolt termékek kiküldése a gyárba
  • Kivizsgálás eredményének továbbítása a fogyasztó felé
  • Riportálás

Elvárások:

  • Minimum érettségi
  • folyékony angol nyelvtudás
  • Telemarketinges vagy telefonos operátori tapasztalat előny
  • Marketinges végzettség előny

Egyéb:

  • Napi 4 órás munkaidő, mely rugalmasan kezelendő a 8-18-ig terjedő időintervallumban

Munkavégzés helye:

  • Fót (A kijutás céges busszal megoldott Budapestről)
  • 2016-tól várhatóan költözés miatt belvárosi munkavégzés

Amennyiben szeretnél egy neves multicég fiatalos csapatának tagja lenni, küldd el önéletrajzodat az alábbi címre, fizetési igény megjelölésével:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Villanyszerelő

Trenkwalder Kft

Festékek előállításával és forgalmazásával fogl...
Budapest

Vevői minőségbiztosítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Hegesztő

Törökszentmiklósi gyártó partnerünk részére ker...
Jász-Nagykun-Szolnok