www.cvonline.hu

Panaszkezelési ügyintéző

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1043611

240 fős emberközpontú, fejlődésorientált partnercégünk Központi adminisztrációs osztályára új munkatársat keres: pozícióba.
Feladatok:

  • Az ügyfelektől érkező valamennyi írásbeli megkeresés (email, postai levél, fax) feldolgozása, szakszerű megválaszolása
  • A panaszok kivizsgálásához napi szintű egyeztetés a társosztályokkal
  • Hivatalos megkeresések megválaszolása (ügyvédi irodával történő egyeztetést követően), vagy a megkeresés továbbítása a megfelelő csoport felé
  • Feldolgozási határidők folyamatos nyomon követése és szigorú betartása
  • Panaszkezelési nyilvántartás pontos vezetése
  • Hagyatéki ügyintézés

Elvárások:
  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Választékos fogalmazás
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldás
  • Nyitottság új ismeretek befogadására (adatvédelmi, jogi ismeretek)

Juttatások:
  • Stabilitás
  • Fejlett infrastruktúra, innovatív környezet
  • Főállású munkaviszony
  • Szakmai fejlődési, tanulási lehetőségeket belső képzési programjainkon
  • Bérezés: br. 182 000 Ft + jutalék + Cafeteria

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben, ill. adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Jogi asszisztensi OKJ végzettség
  • Angol nyelv ismerete

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát! Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő pályázókat tudjuk értesíteni.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: Hétfőtől péntekig irodai munkarendben.