www.cvonline.hu

Panaszkezelési munkatárs

  • A hirdetés 569 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Feladatok:

  • Lakossági és Kisvállalati ügyfelektől érkező panaszok kezelése
  • A fiókokba személyesen, írásban, illetve telefonon érkező panaszok kivizsgálása az érintett fiókok és az esetlegesen érintett központi társosztályok bevonásával, majd ez alapján a válaszlevél megírása, kiküldése, szükség esetén a további egyeztetés lebonyolítása.
  • A beérkező panaszok és a válaszlevelek nyilvántartása
  • Javaslat és intézkedés a hibák kiküszöbölése érdekében szükséges intézkedésekre
  • Személyes találkozók lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági, vagy jogi végzettség
  • min 2 éves bankszakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás

A munkakör betöltéséhez szüksége képességek, készségek:

  • kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • ügyfél centrikus hozzáállás, kiemelkedő empatikus képesség
  • proaktivitás
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • precíz, gyors munkavégzés, önállóság
  • stressztűrés

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő