www.cvonline.hu

Panaszkezelési munkatárs

  • A hirdetés 475 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Lakossági és Kisvállalati Divízión belül működő Panaszkezelés területére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Feladatok

  • A fiókokba személyesen, írásban, illetve telefonon érkező panaszok kivizsgálása az érintett fiók(ok) és az esetlegesen érintett központi társosztály(ok) bevonásával, majd ez alapján a válaszlevél megírása, kiküldése, szükség esetén a további egyeztetés lebonyolítása.
  • A beérkező panaszok és a válaszlevelek nyilvántartása
  • Javaslat és intézkedés a hibák kiküszöbölése érdekében szükséges intézkedésekre
  • Személyes találkozók lebonyolítása

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség, felsőfokú közgazdasági vagy jogi végzettség előnyt jelent
  • minimum 2 év bankszakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • ügyfélcentrikus hozzáállás, kiemelkedő empatikus képesség
  • proaktivitás
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • precíz, gyors munkavégzés, önállóság
  • stressztűrés

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol