www.cvonline.hu

Panaszkezelési munkatárs - Alsónémedi

  • A hirdetés 194 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

panaszkezelési munkatárs

munkakörbe

Feladatok:

  • A beérkező panaszokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Szervezeti egységektől való információ beszerzése a beérkező panaszügyekkel kapcsolatban
  • Panaszkezelési eljárás koordinálása
  • Jogi terület bevonásával panaszügyek elbírálása
  • A panaszügyekre adott válaszok adminisztrálása, az ügyfelek részére történő kiküldése
  • A társosztályokkal való napi kapcsolattartás, együttműködés elősegítése

Elvárások a pályázóval szemben:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Pénzintézetnél szerzett bankszakmai ismeretek, banki rendszerismeret
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Jó írásbeli kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny:

  • Kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (jogi asszisztens)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában
  • béren kívüli juttatás

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével az alábbi e-mail címre. A tárgyba kérjük feltüntetni: „panaszkezelési munkatárs-Alsónémedi“

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő