www.cvonline.hu
Panaszkezelési koordinátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.02.19.
Hirdetés azonosító: 901154
lejárt

Banki szektorban tev۩kenykedő partnerünk számára keresünk munkatársat határozott időre, 6 hónapos időtartamra az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A bankcsoport különböző csatornáin beérkező, de helyben nem megoldható vagy kiemelt panaszok iktatása, kezelése, kivizsgálása, és írásbeli megválaszolása,
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a társterületekkel,
  • Saját hatáskört meg nem haladó kérdésben döntés meghozatala vagy döntési javaslat megtétele az ügyfélnek adandó válasz kialakításában,
  • Panaszkezelést érintő törvényi előírások ismerete és nyomon követése,
  • Munkatársak támogatása, mentorálása, az új kollégák betanítása

Elvárások:

  • Legalább érettségi végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent,
  • Ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Ügyfélbarát szemléletmód,
  • Célorientált személyiség,
  • Erős számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Magas fokú konfliktus- és stressztűrő, valamint problémamegoldó képesség,
  • Önálló, pontos munkavégzés,
  • Felelősségteljes, céltudatos beállítottság
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Irodai munkakörnyezet,
  • Határozott idejű munkaszerződés (előreláthatóan 6 hónapra)

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület,
  • Munkaidő: H-P, napi 8 óra,
  • Lehetséges kezdés: azonnal

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.