www.cvonline.hu

Panaszkezelési és adminisztratív tanácsadó

  • Company_icon Cofidis Magyarország
  • Location_icon XIII. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva
cofidis career

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

ELVÁRÁSOK

  • Legalább középfokú végzettség
  • Microsoft Excel és Word magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség mind szóban, mind pedig írásban
  • A magyar helyesírás szabályainak alapos ismerete
  • Teljesítmény- és feladatorientáltság
  • Monotónia tűrés

ELŐNY

  • Releváns, hasonló területen (panaszkezelés) szerzett tapasztalat

FŐBB FELADATOK

  • A vállalathoz beérkező ügyféllevelek, e-mailek megválaszolása
  • Ügyfelek panaszainak illetve észrevételeinek kivizsgálása írásban
  • Szükség esetén szóbeli (telefonos) kommunikáció az ügyfelekkel
  • A feladataihoz kapcsolódó háttérmunka és adminisztrációs tevékenység naprakész ellátása
  • Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai bevezetési program
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos képzés-fejlesztés
  • Biztos munkáltatói háttér
  • Színvonalas munkakörülmények

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a következő címre várjuk.

Helyek XIII. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű