www.cvonline.hu

Panaszkezelés csoportvezető

  • A hirdetés 797 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Csapatunkba keresünk kollégát Panaszkezelés csoportvezető munkakörben

Főbb feladatok:

  • Lakossági és Kisvállalati ügyfelektől érkező panaszok kezelése
  • Az osztály operatív működésének biztosítása
  • A panaszkezelő munkatársak által végzett munka felügyelete, ellenőrzése, szakmai irányítása, folyamatos együttműködés a társterületekke
  • A fiókokba személyesen, írásban, illetve telefonon érkező panaszok kivizsgálása az érintett fiókok és az esetlegesen érintett központi társosztályok bevonásával, majd ez alapján a válaszlevél megírása, kiküldése, szükség esetén a további egyeztetés lebonyolítása.
  • A beérkező panaszok és a válaszlevelek nyilvántartása
  • Javaslat és intézkedés a hibák kiküszöbölése érdekében szükséges intézkedésekre
  • Személyes találkozók lebonyolítása
  • Statisztikák, jelentések, vezetői összefoglalók készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági, vagy jogi  végzettség
  • min. 3 éves bankszakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • ügyfélcentrikus hozzáállás, kiemelkedő empatikus képesség
  • proaktivitás
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • precíz, gyors munkavégzés, önállóság
  • stressztűrés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol